Logo

Ел. пошта

Сайт www.kreditstar.com.ua, далі в тексті - Сайт.

Відвідувач - фізична особа, яка в Інтернеті відвідує Сайт.

Ел. пошта використовується для успішної комунікації з відвідувачем Сайту. Вся ел. пошта обробляється, використовуючи різні фільтри на віруси і сурогатну пошту. Сайт залишає за собою право блокувати ел. пошту, яку вважає неприйнятною.

Ел. пошта може містити рекламу, якщо Ви не бажаєте отримувати рекламу і рекламні повідомлення з Сайту, просимо, здійснити відмову тут або в рекламній ел. пошті відправника.

Ви повинні знати, що відправляючи ел. пошту, використовується Інтернет, який є відкритою системою, і Сайт не може забезпечити абсолютну безпеку, що все ел. листи будуть отримані без помилок, без пошкоджень, які не будуть зіпсовані і будуть без вірусів і, що вони не будуть втрачені, знищені або перехоплені, і / або розшифровані. Тому ми не направляємо з використанням ел. пошти сенситивну або особисто ідентифіковану інформацію.

Зміст спрямованого ел. листа може бути конфіденційним і призначеним відповідному відвідувачеві Сайту. Якщо отримали ел. лист, який не передбачено Вам, ця обставина не дозволяє використовувати або розголошувати цю інформацію. Просимо негайно проінформувати адміністратора сайту і видалити даний ел. лист. Будь-яке недозволене використання змісту ел. листа з Сайту, його розголошення або поширення заборонено.

Отримавши і відкривши ел. лист з Сайту, Ви погоджуєтеся з усіма умовами та правилами Сайту.
 


Отримавши і відкривши ел. лист з Сайту, ви погоджуєтеся з усіма умовами та правилами Сайту.