Logo

Питання та відповіді

Як ми можемо допомогти з отриманням кредиту?
Сервіс Kreditstar пов'язує потенційних позичальників і фінансові компанії. Якщо Вам потрібні гроші, і Ви шукаєте, де їх взяти, а ми, при цьому, надаємо узагальнену інформацію від більше десятка МФО, у яких ви зможете отримати кредит на найрізноманітніших умовах, то Ви прийшли за вірною адресою. Всі кредитодавці мають різні вимоги, а також різні умови, тому ми аналізуємо Ваші дані з використанням кращих інструментів для того щоб підібрати найбільш ідеальний і підходящий варіант. В кінцевому підсумку нашої роботи ви отримаєте потрібну суму з першого разу, на найвигідніших для Вас умовах і всього за кілька хвилин, перевірте, що все це можливо.
Хто може отримати кредит?
Ми знайдемо підходящий варіант для всіх, хто має українське громадянство, а також для осіб старше 18 років. Місце роботи, трудовий стаж, рівень доходу, кредитна історія, місце проживання та реєстрації не має значення і головне підходити основним базовим вимогам кредитодавця.
Що Вам потрібно для отримання грошей?
При подачі заявки на кредит через Kreditstar Вам знадобиться лише паспорт, номер мобільного телефону та адреса електронної пошти. Введіть необхідні дані в анкеті, отримаєте СМС від кредитора, індивідуальні рекомендації з кращими пропозиціями.
Як оформити?
Ви повинні бути зареєстровані для отримання послуги, для цього заповніть форму анкети. Щоб підготувати первинну пропозицію, нам необхідно оцінити Ваш кредитний рейтинг, який відправиться всім партнерам МФО. Все, що Вам залишається зробити, це вибрати кращий варіант і взяти гроші.
Скільки і на який термін я можу взяти кредит?
Параметри кредиту залежать від індивідуальних особливостей клієнта, його платоспроможності, рейтингу, потреб і можливостей. Kreditstar пропонує отримати кредит від своїх партнерів від 100 до 15 000 гривень, термін повернення може становити від 1 дня до 12 місяців, але займаючи в перший раз не більше 15 000 гривень на 1-2 місяці.
Які наслідки прострочення по кредиту?
У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений термін, кредитор може стягувати штраф від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають додаткові 3-7 робочих днів продовження. Вони надаються тільки в тому випадку, якщо банківський переказ вимагає більше часу ніж зазвичай. Однак, якщо Ви не відреагуєте на запит кредитора і затримаєте виплату по кредиту, буде нараховано штраф в середньому 0,10% від загальної суми кредиту. Також, кредитор має право в односторонньому порядку передати інформацію про Вас реєстру боржників, а стягнення кредиту передати колекторському агентству.
Про терміни платежу кредитор своєчасно інформує, відправляючи СМС, а також в електронному вигляді поштою. Ми рекомендуємо робити платежі в день отримання цих повідомлень. Так, Ви збережете репутацію сумлінного позичальника і, при подальшому зверненні, зможете отримувати знижки на повторні позики.