Logo

Умови SMS

Сайт www.kreditstar.com.ua, надалі - «Сайт».

Відвідувач - фізична особа, яка відвідує Сайт через Інтернет.

СМС використовується для успішного спілкування з відвідувачем сайту. Всі СМС обробляються з використанням різних антивірусних і спам-фільтрів. Сайт залишає за собою право заблокувати будь-який номер телефону, який він вважає недоречним.

SMS можуть містити рекламні тексти, якщо ви не хочете їх отримувати, будь ласка, відмовтеся від реклами тут або в відправлених SMS.

Ви повинні знати, що для відправки SMS використовується відкрита система, і Сайт не може забезпечити абсолютну безпеку, тобто все SMS-повідомлення отримані без помилок, не містять вірусів і не втрачені, не знищенні і не перехоплені, а також не розшифровані. Тому конфіденційна і / або особиста інформація не надсилається за допомогою SMS. Сайт не несе відповідальності за зміст SMS, якщо воно пошкоджено, перехоплено, розшифровано або іншим чином присвоєно.

Вміст відправленого SMS може бути конфіденційним і призначений для відповідного користувача сайту. Якщо ви отримали SMS, не призначене для Вас, такі обставини не дозволять Вам використовувати або розкривати цю інформацію. Будь - ласка, негайно повідомте адміністратору Сайту і видаліть це SMS. Будь-яке несанкціоноване використання, розкриття або поширення вмісту Сайту за допомогою SMS заборонено.

Отримуючи і відкриваючи SMS з Сайту, ви погоджуєтеся з усіма умовами Сайту.

Якщо в подальшому не бажаєш отримувати новини та SMS від Kreditstar, натисни тут.